Ostatnie wiadomosci::
  • Załóż swoje konto!

Magiczny Weekend Świętojański w Polanicy Zdrój!

DrukujEmail

sanatorium polanica noc kupaly FB v1 800x509
W Polanicy Zdrój szykuje się nietuzinkowe powitanie lata! Z tej okazji MedicalSensus – Sanatorium Polanica organizuje Weekend Świętojański z magiczną nutką odnowy organizmu. W dniach 24-26.06.2016 przewidziany jest szereg atrakcji dla Gości obiektu, przyjezdnych oraz mieszkańców. Atrakcją przewodnią w Noc Kupały będą całonocne kąpiele zdrowotne, odkwaszająco – oczyszczające, na które można się spodziewać 50% rabatu!

Dla osób ceniących sobie jazzowe brzmienie i spokojniejsze melodie, będzie również coś dla ucha. W BIO Restauracji MedicalSensus zagra smooth jazzowy zespół, Giutarsstreet znany ze swojego subtelnego repertuaru. W sobotę na Gości czeka interesująca prelekcja na temat bio win i łączenia napoju z kulinarnymi afrodyzjakami. Kulinarno-winnym szlakiem podczas degustacji, podążać będziemy śladem Roberta Makłowicza i jego winnej kolekcji.

Jak zwykle całe wydarzenie skupia się na holistycznym podejściu do zdrowia. Dzięki temu, nadarza się kolejna okazja by znaleźć coś dla ciała, ducha i umysłu oraz spędzić w ciekawy sposób weekend, który z dobrą energią wprowadzi nastroje uczestników w letnią aurę.

(WSTĘP WOLNY)

Cały program Weekendu Świętojańskiego dostępny tutaj:

http://sanatoriumpolanica.pl/oferta/specjalne/weekend-swietojanski-24.06-26.06.html

O MedicalSensus:

MedicalSensus to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce. Dbamy tu o każdy szczegół, składający się na lepszy stan zdrowia i samopoczucia naszych Gości. W naszym instytucie naturalnego zdrowia dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów medycznych, dietetyków i profesjonalnym szefem kuchni, którzy z pasją i oddaniem zadbają o bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfortowy pobyt naszych Gości w ośrodku leczniczym. MedicalSensus to wyższa kultura odnowy.

sanatorium-polanica-noc-kupaly-FB-v1